Nabízíme širokou škálu služeb, stačí si vybrat tu svou

Sklenářská pohotovost

Nečekané problémy se sklem nemají čekat. Kontaktujte naši sklenářskou pohotovost kdykoliv, a my se postaráme o rychlé a efektivní řešení. Vaše bezpečí a klid jsou naší prioritou.

Zrcadla a zrcadlové stěny

Podtrhněte krásu svého prostoru s našimi zrcadlovými stěnami a zrcadly. Kontaktujte nás pro konzultaci a začněte transformovat svůj prostor ještě dnes! 

Zasklívání výloh

Zajišťujeme sklenářské služby pro zasklívání výloh s důrazem na kvalitu a bezpečnost.

Drátěné sklo

Drátěné sklo je ploché hladké sklo ve kterém je rovnoměrně zapuštěna drátěná vložka. Tato vložka prakticky eliminuje rozpadnutí.  

Barevná a lakovaná skla

Barevná skla zákazníci nejvíce používají, jako obklad kuchyňské linky pro lepší údržbu a moderní vzhled. Možnost prakticky jakéhokoli barevného provedení.

Dvojskla a Trojskla

Izolační dvojskla a trojskla jsou dnes často užívána do konstrukcí na prosklené fasády a výlohy. Díky prosklené fasádě jsou vnitřní prostory krásně prosvětleny. Dále jsou tato skla nedílnou součástí plastových oken a dveří.

Bezpečnostní skla

Connex je vrstvené sklo, které se skládá ze dvou, nebo více tabulí skel mezi nimiž je bezpečnostní fólie, která zabraňuje vysypání skla a snižuje riziko vniknutí cizích osob. Connex lze použít pro všechny druhy zasklení. Kalená skla jsou pevnější a pružnější, než klasická skla. Při rozbití se kalené sklo rozletí na hromadu malých kousíčků a rapidně se tak sníží riziko pořezání. .

Skleněná zábradlí

Prosklená zábradlí jsou dnes často využívána k modernizaci Vašeho obydlí. Na míru Vám vyrobíme skleněné zábradlí, které lze pro efekt podsvítit

Akvária a terária

Vytvořte si svůj vlastní podmořský, nebo exotický svět s našimi akvárii a terárii. Kontaktujte nás pro konzultaci a začněte vytvářet živé umění v prostoru vašeho domova. 

Ornamentní skla

Ornamentní skla jsou často využívána jako zpestření interiéru. Zachovávají si propustnost světla a dostatečně eliminují průhlednost. Jedná se o sklo, které je z jedné, nebo obou stran vzorované a z druhé strany je hladké. Výběr je z celé řady vzorů a barev. Vhodné pro všechny typy zasklení. 

Sprchové kouty

Oživte svou koupelnu s našimi špičkovými sprchovými kouty a získáte nejen praktické, ale i esteticky příjemné prostředí.